دنیای سامسونگ

با توجه به تحولات روز افزون حوزه تجارت الکترونیکی فروشگاه اینترنتی دنیای سامسونگ جهت ارائه و فروش محصولات سامسونگ با ضمانت سام سرویس ایجاد گردیده است .

این فروشگاه متعهد به توزیع محصولات سامسونگ فقط با ضمانت نامه سام سرویس بوده که همواره بعنوان شاخص اطمینان بخش مصرف کننده نهایی مدنظر میباشد. ارائه نرخهای مناسب و مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و شرکت سامسونگ از ویژگیهای این سایت می باشد.

همچنین با بروز نمودن آمار موجودی برروی سایت همواره این اطمینان به خریدار داده خواهد شد که حتما این محصول در لحظه خرید در شرکت سامسونگ موجود بوده و این فروشگاه قادر به تحویل آن می باشد .

کلیه کالاها پس از ثبت درخواست مشتری برروی سایت ، درخواست آنان به تامین کنندگان اصلی محصولات که شرکتهای سام پخش،تکوین الکترونیک،سام الکترونیک و حافظ پخش می باشد منتقل و پس از صدور حواله کالا نسبت به خروج کالا از انبارهای اصلی شرکت اقدام و تحویل مشتری می گردد.به موازات اینکه خریدار کالا می تواند پس از دریافت کالا با تماس سام سرویس به شماره 8255-021 درخواست نصب و راه اندازی محصول را بنماید ، فروشگاه دنیای سامسونگ نیز پس از ارسال کالا نسبت به ثبت درخواست نصب و راه اندازی کالا بنام مشتری در سام سرویس اقدام می نماید.

این فروشگاه امیدوار است بتواند با ارئه سرویس و خدمات مناسب فروش اینترنتی نسبت به افزایش اعتماد بیشتر مصرف کنندگان به محصولات سامسونگ را فراهم نماید. در صورت بروز هرگونه نقص در انجام کار خواهشمند است با نظرات سازنده خود مارا یاری نمایید.

نماینده رسمی سامسونگ

دنیای سامسونگ
  • نماینده رسمی سامسونگ
  • کلیه محصولات دارای گارانتی سام سرویس
  • فروش اقساطی محصولات سامسونگ به دارندگان تجار کارت