ظرفشویی رو میزی   ( 1 محصول در این شاخه موجود است. )

ماشین های ظرفشویی رومیزی سام

ماشين ظرفشويي رومیزی با قدرت پاکیزگی خوب  و رتبه تميزی بالا  و مصرف برق و آب آن هم بالا نيست اما اگر تنوع برنامه هاي شستشو بيشتر  و درجه حرارت مناسب انتخاب و خرید انواع ماشین ظرفشوی سام، سامسونگ، از فروشگاه دنیای سامسونگ با آخرین قیمت های روز، مشخصات کامل و عکس ماشین نمایندگی فروش اینترنتی انواع مدل  ماشین ظرفشویی  سام و سامسونگ با گارانتی اصلی.  ماشین ظرفشویی  برای یک خانواده‌ی ایرانی که در طول روز ظرف‌های زیادی را برای پخت و پز و سرو غذا استفاده می‌کند و ابزار قابل شستشوی بسیاری در آشپزخانه دارد، یکی از ضروری‌ترین لوازم است. حتی اگر تعداد اعضای خانواده و میزان ظروف مصرفی نیز قابل توجه نباشد، باز هم داشتن این وسیله برای صرفه‌جویی در زمان یکی از بهترین موارد است. 

ظرفشویی سامسونگ

سبد فوقانی قابل تنظیم

در صورت نیاز می توان ارتفاع قفسه فوقانی را بنحوی تنظیم کرد تا فضای بیشتری برای ظرف و ظروف بزرگتر در قفسه فوقانی یا قفسه تحتانی ایجاد گردد. ارتفاع قفسه فوقانی را می توان با جابجا کردن دسته در جهت پایین یا بالا تنظیم کرد. اشیای بلند مانند کارد و چنگال های مخصوص سرو غذا، انبرک های سالاد و یا چاقوها را می توان در سینی مخصوص اشیاء بلند قرار داد تا مانع چرخش بازوهای آب پاش نشوند. در صورت عدم نیاز به استفاده از سینی مخصوص اشیاء بلند می توان آنرا به عقب تا کرد یا برداشت.

ظرفشویی سامسونگ

صحبت پایانی 

دیگر همه‌ی ما می‌دانیم که این دستگاه‌ها نه تنها مشکلی در فرآیند شستشو ایجاد نمی‌کنند بلکه عملکرد بهتری از انسان در شستن ظروف با دست دارند. برای این دستگاه‌ها مراحل مختلفی برای شستشو، آبکشی و خشک کردن طراحی شده است تا به شما برای تمیزشدن بدون آسیب ظرف‌ها اطمینان بدهند. همچنین توانایی نگه داشتن دمای آب را در یک درجه‌ی مشخص دارند که در شستشو با دست تقریباً امکان‌پذیر نیست.این ماشین‌ها بدون اینکه آسیبی به انواع ظرف‌های شیشه‌یی، پلاستیکی، سرامیکی و فلزیبرسانند به خوبی آنها را می‌شویند و تنها در شستشوی برخی از ظرف‌های لوکس محدودیت دارند. گفته می‌شود که این دستگاه‌ها وقتی به صورت کامل از ظرفیت و توان خود استفاده می‌کنند؛ حدود شش لیتر از شیوه‌ی عادی شستن با دست، کمتر آب مصرف می‌کنند که به شما امکان صرف‌جویی در مواد طبیعی و انرژی را می‌دهد.اما اگر قصد خرید این دستگاه را دارید باید به ویژگی‌های بسیاری توجه کنید، هرچند که در هر حال ماشین  ظرفشویی  کمک زیادی در خانه به شما می‌کند اما مدل‌های مختلف آن امکانات متفاوتی را در اختیار شما می‌گذارند.

محصولات
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
 • 13,800,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/28

  ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره DW1409 سام این ماشین ظرفشویی  برای خانواده های 2 تا 6 نفره بسیار مناسب می باشد. این ماشین ظرفشویی با پمپ قدرتمند شستشو می تواند انواع ظروف و حتی میوه و سبزیجات را بشوید و تمیز کند . همچنین این دستگاه دارای جایگاه و سبد های اضافی می باشد که براحتی می توان کارد و چنگال و کفگیرهای بزرگ و کوچک و حتی استکان ها را در آنها قرار داد.

  13,800,000 ریال
  فقط آنلاین
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم