کتری برقی و چای ساز  ( 9 محصول وجود دارد. )

کتری برقی و چای ساز

کتری برقی سام

چای یکی از دم نوش هایی میباشد که از سالیان دراز در میان بسیاری از افراد باب گردیده که برای رفع خستگی از این نوشیدنی استفاده مینماید،در این میان کتری های برقی و چای ساز ها نیز برای بهتر به عمل اوردن این دم نوش تاثیر بسزایی دارند و برای هرچه بهتر به عمل اوردن این دم نوش استفاده  از چای ساز میتواند مثمرثمر باشد علاوه براین کتری های برقی نیز با مکانیزمی که در انها تعبیه گردیده میتواند زمان را برنامه ریزی نمایید. این روزها به هر فروشگاه لوازم خانگی که سر بزنید ، انواع و اقسام کتری ها و وسایل تهیه نوشیدنی برقی موجود است. اما گاهی اوقات انتخاب از بین این همه طرح و رنگ کمی مشکل به نظر می رسد. ما در ادامه این مطلب برای این که بتوانید بهترین کتری برقی را برای آشپزخانه تان انتخاب کنید ، چند نکته را آورده ایم. برای کسانی که وقت خاراندان سرشان و به تبع وقت منتظر ماندن برای جوش آمدن آب را ندارند ، کتری برقی بهترین گزینه است. کتری برقی آب را سریع به دمای جوش می رساند. عده ای به اشتباه فکر می کنند این وسیله فقط برای درست کردن چای است ! شما می توانید قهوه و سوپ و کاکائو و هر آن چه به آب جوش نیاز دارد را در عرض چند دقیقه آماده کنید. به دنبال کتری یی باشید که سیم آن به خود کتری متصل نباشد. این مدل ها دیگر قدیمی شده اند و اندکی خطرناک اند. سازندگان کتری برقی انواعی به بازار عرضه کرده اند که دارای المنتی با قابلیت حرارت ۱۵۰۰ وات هستند . این المنت زیر کف کتری برقی قرار دارد و دیده نمی شود. و هم چنین با آب داخل کتری به هیچ وجه در تماس نخواهد بود . در نتیجه دیگر نگرانی برای جرم گرفتن المنت و دغدغه های تمیز کردن آن را ندارید با جوش آمدن آب هم به راحتی کتری را از واحد حرارت دهنده آن برداشته و آب جوش را در ظرف دل خواهتان بریزید. در مورد اندازه کتری برقی به نوع مصرف خودتان توجه کنید. کتری های برقی، ظرفیت و گنجایش های متفاوتی دارند که برای مصرف یک نفر تا خانواده ای پرجمعیت و حتی شرکت ها طراحی شده اند. جنس کتری برقی هم برای شما دامنه انتخاب را گسترده تر می کند. انواعی از آن ها از فلز ضدزنگ ساخته شده و انواع دیگر پلاستیکی هستند. هر کدام از آنها مزایا و معایب خود را دارد ولی باز هم انتخاب به خواست و سلیقه شماست.

کتری برقی

چایی ساز سام 

بعضی افراد هم عقیده دارند که تهیه چای به روش سنتی کاری زمان بر بوده که خصوصاٌ برای میهمانی ها یا مکان هایی که در آن چای باید برای تعداد افراد زیادی سرو شود، دشوار است. اما انتخاب دستگاه چای سازی که ویژگی های مطلوبی نداشته باشد می تواند کار را از این هم سخت تر کند. بر اساس این گزارش؛ اگر در نظر دارید یک دستگاه چای ساز خوب بخرید، توصیه می کنیم راهنمای خرید دستگاه چای ساز را بخوانید. چای ساز وسیله ای است که برای دم کردن چای و گرم نگه داشتن آن استفاده می شود.یک کتری و یک قوری دارد که کتری به وسیله یک المنت داخلی داغ می شود و قوری هم بر روی یک صفحه گرم نگهدارنده قرار می گیرد. روشن و خاموش شدن این دو نیز توسط یک مدار الکتریکی ساده کنترل می شود. اگر هم آب داخل کتری تمام شود دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. بسته به برند وشرکت تولید کننده چای ساز،قوری چای ساز دارای صافی ثابت یا قابل جدا شدن است و انواع ضد زنگ و ضد رسوب آن نیز وجود دارد. برای جلوگیری از ایجاد لایه چربی بر روی چای هنگام استفاده از چایساز قبل از هربار استفاده قوری و صافی آن را به طور کامل با آب سرد بشویید.چای ساز دیجیتال این امکان را فراهم می کنند تا دمای قوری را به دلخواه تنظیم نمایید.

چایی ساز

محصولات
نمایش 1 - 9 از 9 قلم کالا
 • 1,430,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/25

  کتری برقی EK116 ST سام در مقام یک کتری برقی بسیار زیبا است و از طراحی بسیار متفاوت و مدرنی بهره‌مند است. این کتری بسیار خاص است و مسلما با داشتن آن دوست دارید هر از چند گاهی زیرچشمی نگاهی به آن بی اندازید و از جلوه ای که محیط آشپزخانه‌تان داده لذت ببرید. 

  1,430,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 1,310,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/08/23

  در مقام یک کتری برقی بسیار زیبا است و از طراحی بسیار متفاوت و مدرنی بهره‌مند است. این کتری بسیار خاص است و مسلما با داشتن آن دوست دارید هر از چند گاهی زیرچشمی نگاهی به آن بی اندازید و از جلوه ای که محیط آشپزخانه‌تان داده لذت ببرید. 

  1,310,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 990,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/25

  کتری برقی EK114 BK سام در مقام یک کتری برقی بسیار زیبا است و از طراحی بسیار متفاوت و مدرنی بهره‌مند است. این کتری بسیار خاص است و مسلما با داشتن آن دوست دارید هر از چند گاهی زیرچشمی نگاهی به آن بی اندازید و از جلوه ای که محیط آشپزخانه‌تان داده لذت ببرید. 

  990,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 2,475,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/20

  در مقام یک چای ساز برقی بسیار زیبا است و از طراحی بسیار متفاوت و مدرنی بهره‌مند است. این چای ساز بسیار خاص است و مسلما با داشتن آن دوست دارید هر از چند گاهی زیرچشمی نگاهی به آن بی اندازید و از جلوه ای که محیط آشپزخانه‌تان داده لذت ببرید. 

  2,475,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 3,410,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/08/26

  در مقام یک کتری برقی بسیار زیبا است و از طراحی بسیار متفاوت و مدرنی بهره‌مند است. این کتری بسیار خاص است و مسلما با داشتن آن دوست دارید هر از چند گاهی زیرچشمی نگاهی به آن بی اندازید و از جلوه ای که محیط آشپزخانه‌تان داده لذت ببرید.

  3,410,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 2,970,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/25

  چایساز TM312 ST سام در مقام یک کتری برقی بسیار زیبا است و از طراحی بسیار متفاوت و مدرنی بهره‌مند است. این کتری بسیار خاص است و مسلما با داشتن آن دوست دارید هر از چند گاهی زیرچشمی نگاهی به آن بی اندازید و از جلوه ای که محیط آشپزخانه‌تان داده لذت ببرید. 

  2,970,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 2,360,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/25

  چایساز TM214 G سام در مقام یک کتری برقی بسیار زیبا است و از طراحی بسیار متفاوت و مدرنی بهره‌مند است. این کتری بسیار خاص است و مسلما با داشتن آن دوست دارید هر از چند گاهی زیرچشمی نگاهی به آن بی اندازید و از جلوه ای که محیط آشپزخانه‌تان داده لذت ببرید.

  2,360,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 2,475,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/28

  کتری برقی EK122 G سام کتری برقی مدل EK-122G بسیار زیبا است و از طراحی بسیار متفاوت و مدرنی بهره‌مند است. علاو ه بر ظاهر بسیار زیبا و بدنه جالب توجه این دستگاه، دارای کلید‌هایی است که قابلیت روشن و خاموش کردن دستگاه، 4 درجه تنظیم آب و یک دکمه دیگر نیز جهت گرم نگه‌داشتن آب داخل کتری را دارد که به نوبه خود کاربردی می‌باشد. 

  2,475,000 ریال
 • 528,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/28

  کتری برقی EK-M110 سام همانطور که از ظاهر این محصول پیدا است و میتوان به آن اشاره کرد این است که این محصول جز محصولاتی میباشد که برای مسافرت بتواند باعث سهولت و راحتی کار و تهیه کردن نوشیدنی مثل چای باشد که براحتی و به اسانی میتواند اینکار را انجام دهد 

  528,000 ریال
  فقط آنلاین
نمایش 1 - 9 از 9 قلم کالا