قهوه ساز  ( 4 محصول وجود دارد. )

قبل از اینکه اقدام به خرید یک  دستگاه قهوه ساز  کنید، در مورد اینکه چه نوع قهوه ای (از نظر میزان آسیاب شدن دانه قهوه) و یا اینکه قهوه درست شده با فیلتر، اسپرسو یا کاپوچینو دوست دارید؟، چه میزان قهوه می خواهید تهیه کنید؟ و معمولاً چه وقتهایی دوست دارید قهوه تهیه کنید؟ قیمت دستگاه و بودجه ای که برای خرید دستگاه در نظر گرفته اید ؟ و سوالات دیگر عوامل مهمی در انتخاب و خرید دستگاه قهوه ساز می باشند. دستگاههایی که برای دم نوش استفاده میشوند با توجه به ذائفه متفاوت مردم تغییر نموده اند یکی از این دستگاه ها قهوه ساز میباشد استفاده از قهوه جوش در بسیاری از خانواده ها جز ثابتی میباشد و با توجه به تغییر نوع ذائقه مردم استفاده از دستگاه قهوه ساز درحال افزایش میباشد در این میان دستگاه های با برند های مختلفی به بازار امده و پاسخ گوی نیاز مرم میباشد که میتوان به  قهوه ساز سامسونگ  اشاره کرد .این دستگاه با توجه به شکل ظاهری زیبایی که دارد و همچنین قیمت قهوه جوش سامسونگ نسبت به سایر محصولات دارای برتری محسوسی می باشد.

دستگاه قهوه جوش

قهوه جوشها انواع مختلفی دارند که در حجم های مختلف ( تعداد فنجان های مختلف)، تولید شده اند و استفاده از آنها بسیار آسان است. در این نوع قهوه جوش ها، آب به آهستگی روی سبد فیلتردار حاوی قهوه آسیاب شده چکه می کند و بعد از نفوذ در قهوه از قسمت پایین درون فنجان یا قوری ریخته می شود . در این نوع  قهوه سازها  نیازی نیست که آب از قبل جوشانده شود. قهوه جوش های دارای فیلتر معمولاً دارای قوری ترموستات دار و صفحه گرم نگهدارنده برای گرم نگهداشتن قهوه می باشند.

نحوه کارایی قهوه ساز

قهوه جوش ها به این طریق کار می کنند که، قهوه آسیاب شده درون محفظه ایی در بالا قرار گرفته و آب درمحفظه مخصوص ریخته می شود . اول آب جوشیده شده و از طریق لوله عمودی تحت فشار از بالا و اطراف فیلتر عبور می کند، قهوه دم کشیده از قسمت پایین درون قوری ریخته مشود و تفاله قهوه درون فیلتر باقی می ماند. نشانگر شیشه ای در بالای دستگاه وجود دارد که می توانید میزان تیرگی قهوه ای که تهیه می شود را ببینید. قهوه جوش ها برای افرادی که می خواهند قهوه ای با غلظت ها و شدت های مختلف تهیه کنند ایده آل است، گرچه برخی طرفداران قهوه فکر می کنند که در این نوع دستگاه ها، قهوه خیلی خوبی تهیه نمی شود.

قهوه ساز سام

محصولات
نمایش 1 - 4 از 4 قلم کالا
 • 2,310,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/08/10

  قهوه ساز سام یکی از بهترین محصولاتی میباشند در زمینه تهیه نوشیدنی  قهوه که امروزه در سبد کالایی اکثر مردم قرار گرفته اند به خاطر زیبایی در طراحی و نحوه استفاده و پاسخ گویی با نیاز های مصرف کنندگان.

  2,310,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 1,980,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/08/23

  امروزه استفاده از دم نوش های مختلف در کثر مردم رواج گردیده که یکی از این دستگاه ها قهوه ساز می باشد که باعث شده تا طرفداران نوشیدنی قهوه بتوانند این نوشیدنی را با بهترین کیفیت به عمل اورده و از ان استفاده نمایند که در این زمینه قهوه ساز سام  توانسته تا حدودی نیاز مصرف کنندگان خود را پوشش دهد.

  1,980,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 1,650,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/08/23

  امروزه قهوه ساز ها نقش بسیار پر رنگی در سبد کالایی مردم داشته اند بگونه ای که برای صرف قهوه که از بهترین نوشیدنی ها میباشد محصولات مختلفی توسط شرکت های مختلف برای رفع نیازهای مردم تهیه و تولید شده اند که یکی از همین وسایل پر کاربرد قهوه ساز میباشد که در این زمینه شرکت سام توانسته مدلهای مختلفی را برای سلیغه های مختلف تولید و روانه بازار نمیاد که یکی از...

  1,650,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 4,850,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/28

  قهوه ساز CCM770سام قهوه ساز سام یکی از بهترین محصولاتی میباشند در زمینه تهیه نوشیدنی  قهوه که امروزه در سبد کالایی اکثر مردم قرار گرفته اند به خاطر زیبایی در طراحی و نحوه استفاده و پاسخ گویی با نیاز های مصرف کنندگان.

  4,850,000 ریال
  فقط آنلاین
نمایش 1 - 4 از 4 قلم کالا