سامسونگ  ( هیچ محصولی در این شاخه وجود ندارد. )

سامسونگ

موبایل های جدید سامسونگ

سبک طراحی جدید در قالب Galaxy، به کارآیی می‌پیوندد. دستتان را روی بدنه تمام فلزی فوق باریک آن بگذارید تا سبک طراحی استثنایی آن را از نزدیک احساس کنید.با مجهز بودن به دوربین جلو 16 و عقب 5 مگاپیکسلی - هر دو با دیافراگم باز f/1.9 - تمام نیازهای عکس‌برداری و ویدئویی شما را پوشش می‌دهد. با عملکرد HDR می‌توانید حتی در شرایطی با نور کم، عکس‌های روشن‌ و واضح بگیرید.ا وجود اینکه  فوق‌العاده باریک است، اما در بخش نیرو حرف‌های زیادی برای گفتن دارد: باتری با ظرفیت 30,50 میلی‌آمپر ساعت به شما امکان بهره‌گیری از طیف وسیعی از محتویات رسانه‌ای - مانند فیلم‌ها، موسیقی، بازی‌ها و غیره - را برای مدت طولانی‌تری می‌دهد.

گلکسی سامسونگ

امکانات پیشرفته

دیگر هرگز فرصت عکس برداری را از دست نخواهید داد. می‌توانید دوربین Galaxy  را فقط در 0.9 ثانیه - یا 1.7 ثانیه از حالت خواب - تنها با دو بار فشار دادن دکمه صفحه اصلی راه‌اندازی کنید.با حسگر لمسی ابتکاری Galaxy ، از داده‌های خصوصی‌تان محافظت کنید. یک اسکنر اثر انگشت به شما اجازه می‌دهد تا از دسترسی امن و مطمئن به حساس‌ترین داده‌های مورد نیاز برای ورود به وب، تأییدیه‌های حساب و صفحه‌های مرتبط با پرداخت بهره ببرید.با برنامه کاربردی مدیر هوشمند، با طیفی از اطلاعات اساسی در دستگاهتان به‌روز بمانید. مصرف باتری، فضای ذخیره‌سازی، RAM و حفاظت آنتی‌ویروس را زیر نظر قرار دهید و با یک کلیک روی عملکرد «بررسی سریع» بهینه‌سازیGalaxy در لحظه تضمین کنید.

موبایل سامسونگ

دوربین سلفی

گرفتن سلفی با Galaxy  هرگز تا این حد سرگرم‌کننده نبوده است. عملکرد سلفی با زاویه باز به شما نمای بزرگ 120° می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا با دوربین جلو، افراد و منظره بیشتری را در عکس‌هایتان قرار دهید. از عملکرد سلفی دوربین عقب برای تشخیص خودکار صورت