فر برقی  ( 2 محصول وجود دارد. )

فر برقی

آشپزی راحت با فر برقی های هوشمند سامسونگ

امروزه در بسیاری از خانه ها برای تهیه و پخت ماهی، گوشت، پیتزا از فر برقی استفاده میگردد بدون شک داشتن اطلاعات کافی پیش از خرید هر وسیله ای ، راه گشا و تسهیل کننده در امر انتخاب خواهد بود. فرهای برقی سامسونگ هم پیشرو در پوشش دادن به نیاز های مردم محصولات خود را در این زمینه ارائه داده است که قیمت فربرقی سامسونگ باعث گردیده از جمله ملاک هایی باشد برای انتخاب فر برقی مناسب جهت تهیه و پخت .جدا از بحث قیمت های این محصولات که همواره در زمره دغدغه های مردم بوده برنامه های پخت و پزی که در فر سامسونگ قرار گرفته پاسخ گویی نیاز های افرادی هست که میخواهند از فر برقی استفاده کنند اما  در میان فرهای برقی موجود در بازار  دچار سردرگمی قرار گرفته اند.

فربرقی

دستگاه فربرقی 

فر به دستگاهی گفته می شود که پخت غذا در محیط بسته و دمای یکنواخت در تمامی قسمتها را امکان پذیر می کند . ساده ترین نوع فرها با گاز کار کرده و می توان دمای بین 100 تا 250 درجه سانتیگراد را تنظیم کرد و دارای چند طبقه برای استفاده بیهینه از فضا باشد . اما برندهای معروف دنیا به همین قابلییت بسنده نکردند و شروع به ساخت دستگاههای جدید و هوشمند نمودند که از آن جمله می توان با قابلیت های هوشمند در یک مدل از فرهای ساخت سامسونگ اشاره کرد . پس از تولید مایکروویو و همزمان پیشرفت تکنولوژی فر دستگاههای تولید شد که هر دو قابلییت ها را داشتند یعنی هم فر کامل با تمام ویژگی ها و هم مایکروویو که اولین بار شرکت بوش به صورت انبوه تولید نمود و با سیل ورود این محصولات به کشورمان اصلاحات جدیدی برای این دسته از محصولات شکل گرفت .

فربرقی سامسونگ

محصولات
نمایش 1 - 2 از 2 قلم کالا
 • 31,200,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/25

  فر برقی 685 سامسونگ Twin convection فربرقی سامسونگ می توانید چند نوع غذا را به طور همزمان بدون تداخل بوی غذاها دوبرابر سریعتر و در دماهای متفاوت بپزید. فربرقی سامسونگ دارای فن های دوگانه است که گرما را به صورت یکنواخت برای پخت غذاها توزیع می کند. از مشخصه های فربرقی سامسونگ. فربرقی سامسونگ همچنین دارای گریل، کانوکشن و جوجه گردان می باشد.

  31,200,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 29,700,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/25

  فر برقی 680 سامسونگ Twin convection فربرقی سامسونگ می توانید چند نوع غذا را به طور همزمان بدون تداخل بوی غذاها دوبرابر سریعتر و در دماهای متفاوت بپزید. فربرقی سامسونگ دارای فن های دوگانه است که گرما را به صورت یکنواخت برای پخت غذاها توزیع می کند. از مشخصه های فربرقی سامسونگ. فربرقی سامسونگ همچنین دارای گریل، کانوکشن و جوجه گردان می باشد.

  29,700,000 ریال
  فقط آنلاین
نمایش 1 - 2 از 2 قلم کالا