جارو برقی  ( 12 محصول وجود دارد. )

جارو برقی

جاروبرقی های کیسه ای سامسونگ

جارو برقی سامسونگ در زمره بهترین لوازم خانگی میباشد که هر کدبانویی برای نظافت منزل خود از ان استفاده میکند .موتور پرقدرت جاروبرقی سامسونگ با کمترین صدای مزاحم ایجاد شده باعث گردیده تا مورد تایید استفاده کنندگان قرار بگیرد،قیمت جاروبرقی سامسونگ هم میتواند باعث این انتخاب هوشمندانه شود که هر کسی با هر سلیقه ای که دارد و با توجه به نیازش مدل جارو برقی سامسونگ مورد نظر را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهد. جارو برقی ساسونگ بسیاری از موارد دیگر را در خود قرار داده تا کسانیکه هر کدوم از مدل های جارو برقی را که انتخاب مینمایند از انتخاب خود راضی و خرسند باشند. جارو برقی سامسونگ را میتوان هم از لحاظ قیمت باسایر جاروبرقی های دیگر مقایسه کرد هم از نظر توان و کیفیت و بازدهی .

جاروبرقی سامسونگ

فيلتر سيكلون

فيلتر سيكلون به دسته جاروبرقي متصل است؛ بنابراين، به راحتي مي توان ميزان گرد و غبار انباشته شده در آن را بررسي كرد. مزاياي آن عبارتند از: 1. تخليه آسان، استفاده اسان. 2. صرفه جويي در وقت و هزينه. 3. عمر طولاني قدرت مكش. يك سيستم بهداشتي كامل كه توسط شركت سامسونگ و با بهره گيري از ذرات نانوي نقره به منظور رفع ايمن و مؤثر كپك ها و ساير ذرات ريز مضر طراحي و توليد شده است. باكتري ها طي فرايند فيلتر كردن، و با كمك لايه اي متشكل از ميلياردها ذره نانوي نقره كه روي يك كيسه چند لايه و فيلتر HEPA تعبيه شده، كشته مي شوند. لوله خرطومی حركت آسان لوله براي رفت و روب آسان تر را امكان پذير مي سازد. ظرفيت بيشتر فواصل زماني بين رفت و روب را كاهش مي دهد و در وقت و هزينه شما صرفه جويي مي كند.

جاروبرقی

محصولات
در صفحه
نمایش 10 - 12 از 12 قلم کالا
 • 7,383,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/28

  جاروبرقی 2100 وات PRINCE سامسونگ جارو برقی پرنس با داشتن موتور قدرتمند، برس مخصوص فرش و وارد کردن فشار به برس به صورت مساوی، مکش فوق العاده‌ای دارد و به راحتی گرد و غبار و آلودگی را از بین می‌برد. جارو برقی پرنس برای ایجاد نتایج شگفت آور در سطوح مختلف طراحی شده است.

  7,383,000 ریال
 • 5,885,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/28

  جارو برقی 1800وات JUPITERسامسونگ جارو برقی سامسونگ مدل جوپیتر از سری جارو برقی های عرضه شده توسط شرکت سامسونگ میباشد که با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود جایگاه ویژه ای را در میان سایر جارو برقی های سامسونگ به خود اختصاص داده است.جارو برقی JUPITER طراحی و ترکیب رنگ خاصی دارد.

  5,885,000 ریال
 • 7,330,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/29

  جاروبرقی2400 وات Queen سامسونگ سری Queen طراحی به روزتری نسبت به سایر جاروبرقی‌های کیسه دار سامسونگ دارد و به نظر می‌رسد تمرکز این کمپانی در ساخت این سری طراحی بوده.

  7,330,000 ریال
نمایش 10 - 12 از 12 قلم کالا