ماشین ظرفشویی  ( 13 محصول وجود دارد. )

ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی سامسونگ

ماشین های ظرفشویی یکی از لوازم خانگی میباشد که در بین کالای خانگی مردم قرار گرفته و جایگاهی برای خود در این بین پیدا کرده از ویژگی های ماشین ظرفشویی بخصوص ظرفشویی سامسونگ میتوان برنامه های متنوع و با کارایی ویژه که در انها تعبیه گردیده باعث شده تا ظرفشویی سامسونگ از جمله محصولاتی باشد که نظر خیلی از استفاده کنندگان این محصول را بخود جلب کند. ظاهر این محصول و همچنین تنوع رنگی که در ماشین ظرفشویی سامسونگ قرار گرفته باعث شده در زمره برترین و پر مصرف ترین ظرفشویی ها قرار بگیرد که به این موارد باید قیمت ظرفشویی سامسونگ هم اشاره نمود. 

ماشین ظرفشویی

سینی هوشمند قاشق و کارد و چنگال

با سینی هوشمند قاشق و کارد و چنگال ظرفیت بیشتری در اختیار خواهید داشت تا کار تخلیه آسان تر شود، نیازی به خالی کردن یک به یک قاشق و کارد و چنگال ها نیست. این سینی قابل جدا شدن، متحرک و دارای دسته است و فضای بیشتری در قفسه زیر برای ظروف بیشتر فراهم می کند. ماشین ظرفشویی سامسونگ با یک بخش موسوم به «منطقه شستشوی پرقدرت»، بهترین عملکرد شستشو را برای ظروف در اختیار شما قرار می دهد. این منطقه شستشو بویژه برای از پاک کردن ظروف شیشه ای و قابلمه های با لکه ها و ذرات غذایی چسبنده و بدون نیاز به شستشوی دستی اولیه طراحی شده است.

ماشین ظرفشویی سامسونگ

سبد فوقانی قابل تنظیم

در صورت نیاز می توان ارتفاع قفسه فوقانی را بنحوی تنظیم کرد تا فضای بیشتری برای ظرف و ظروف بزرگتر در قفسه فوقانی یا قفسه تحتانی ایجاد گردد. ارتفاع قفسه فوقانی را می توان با جابجا کردن دسته در جهت پایین یا بالا تنظیم کرد. اشیای بلند مانند کارد و چنگال های مخصوص سرو غذا، انبرک های سالاد و یا چاقوها را می توان در سینی مخصوص اشیاء بلند قرار داد تا مانع چرخش بازوهای آب پاش نشوند. در صورت عدم نیاز به استفاده از سینی مخصوص اشیاء بلند می توان آنرا به عقب تا کرد یا برداشت.قفسه بندی این دستگاه به گونه ایست که می توانید ظروف را با زاویه در آن قرار دهید، تا آب آنها براحتی خارج شده و کارایی خشک کردن ظروف افزایش یابد.

شستشوی منعطف 1/2

قابلیت «شستشو با ظرفیت نیمه پر» را می توان برای شستن مقادیر کم ظرف و ظروف فقط در یکی از قفسه های فوقانی یا تحتانی استفاده کرد، منظور از ظرف و ظروف کم تعدادی ظرف است که نصف ظرفیت ماشین ظرفشویی یا کمتر را پر کنند.سیستم دندانه کاملاً انعطاف پذیر فضای لازم برای ظروف بزرگ تر را در زمان نیاز به شما می دهد. دندانه های قابل تنظیم تاشوی 2 مرحله ای آن قابلیت انعطاف بیشتری به شما می دهد و می توانید بشقاب ها و یا کاسه ها با شکل و انواع مختلف را براحتی در دستگاه قرار دهید.

ماشین ظرفشویی مبله

محصولات
در صفحه
نمایش 10 - 13 از 13 قلم کالا
 • 9,950,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/25

  ماشین ظرفشویی رومیزی سام 6 نفره SAM Dishwasher DW1305 این ماشین ظرفشویی  برای خانواده های 2 تا 6 نفره بسیار مناسب می باشد. این ماشین ظرفشویی با پمپ قدرتمند شستشو می تواند انواع ظروف و حتی میوه و سبزیجات را بشوید و تمیز کند . همچنین این دستگاه دارای جایگاه و سبد های اضافی می باشد که براحتی می توان کارد و چنگال و کفگیرهای بزرگ و کوچک و حتی استکان ها را در...

  9,950,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 10,490,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/25

  ماشین ظرفشویی رومیزی 6 نفره DW1309 سام این ماشین ظرفشویی  برای خانواده های 2 تا 6 نفره بسیار مناسب می باشد. این ماشین ظرفشویی با پمپ قدرتمند شستشو می تواند انواع ظروف و حتی میوه و سبزیجات را بشوید و تمیز کند . همچنین این دستگاه دارای جایگاه و سبد های اضافی می باشد که براحتی می توان کارد و چنگال و کفگیرهای بزرگ و کوچک و حتی استکان ها را در آنها قرار داد.

  10,490,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 13,375,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/28

  ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره DW-T1405 سام ماشین ظرف‌شویی «سام» (SAM) مدل T1405، مدل بزرگ‌تر دو کالای مشابه‌اش است که از طراحی بسیار ساده و کاربردی بهره می‌برد. این ماشین ظرف‌شویی رومیزی که در طبقه‌بندی رنگی ساده قرار می‌گیرد؛ با ظرفیت 8 لیتر و ابعاد بسیار کوچک طراحی و ساخته‌شده است. 

  13,375,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 13,910,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/10/25

  ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره 1410 سام این ماشین ظرفشویی  برای خانواده های 2 تا 6 نفره بسیار مناسب می باشد. این ماشین ظرفشویی با پمپ قدرتمند شستشو می تواند انواع ظروف و حتی میوه و سبزیجات را بشوید و تمیز کند . همچنین این دستگاه دارای جایگاه و سبد های اضافی می باشد که براحتی می توان کارد و چنگال و کفگیرهای بزرگ و کوچک و حتی استکان ها را در آنها قرار داد.

  13,910,000 ریال
  فقط آنلاین
نمایش 10 - 13 از 13 قلم کالا