ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی  ( 46 محصول وجود دارد. )

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی های سامسونگ

ماشین های لباس شویی سامسونگ در رده بهترین و با کیفیت ترین ماشین های لباسشویی میباشند که از لحاظ تکنولوژی که در ساخت این ماشین های لباسشویی هاست میتوان گفت که میتوانند به راحتی در سبد کالای خرید مردم قرار بگیرند از ویژگی های ماشین  لباس شویی سامسونگ که باعث شده تا اکثر مردم بتوانند از ان استفاده کنند قیمت ماشین های لباس شویی می باشد. مدلهای مختلف ماشین لباس شویی سامسونگ باعث شده تا هر کسی با هر سلیغه و میزان مبلغی که برای خرید ماشین لباسشویی مد نظر قرار داده بتواند ان را وارد سبد کالای خود بکند و در کنار سایر لوازم خانگی سامسونگ از ان استفاده و بهره مند گردد .

لباسشویی سامسونگ

پرقدرت برای همیشه

قابلیت «کنترل ولتاژ» (Volt Control) سامسونگ ماشین لباسشویی را در مقابل درجات بالای شوک الکتریکی و حتی ولتاژهای پایین محافظت می کند و در نتیجه طول عمر دستگاه را افزایش می دهد. علاوه بر این مزیت، این فناوری منحصر به فرد درصورت قطع برق ,نیز بلافاصله بعد از روشن شدن مجدد دستگاه از ادامه برنامه شروع به شستشو مینماید.

ماشین لباسشویی سامسونگ

هیتر سرامیکی ضد-رسوب با کارایی و دوام بیشتر

سبک های لباس ها مدام تغییر می کنند، اما جای نگرانی نیست چراکه هیتر سرامیکی با دوام سامسونگ کمک می کند لباسشویی شما لباس های جدیدی که هر ساله به بازار می آیند را نیز شستشو نماید. گرم کننده های سرامیکی از تشکیل رسوبات کلسیمی (آهکی) در دستگاه جلوگیری به عمل می آورند. در صورت تشکیل، رسوب کلسیم برق بیشتری مصرف می کند و برای حل کردن ترکیبات کلسیمی نیاز خواهید داشت از شوینده های خاصی استفاده کنید. قابلیت گرم شدن سریع ودیرتر از دست دادن کرما در هیتر سرامیکی گرم نیز به نوبه خود هزینه برق مندرج در قبض را کاهش خواهد داد.

ماشین لباسشویی سامسونگ

محصولات
در صفحه
نمایش 46 - 46 از 46 قلم کالا
  • 29,960,000 ریال
    به روز رسانی: 1395/09/28

    ماشین لباسشویی 8کیلویی 1468 سامسونگ این مدل با ظرفیت 8 کیلوگرم از ماشین لباسشویی‌های باکیفیت شرکت سامسونگ (Samsung) است که از قدرت و ظرفیت مطلوبی برخوردار بوده و مصرف انرژی بسیار پایینی دارد. درب نوین لباسشویی مدل 1468 (AddWash) سامسونگ به گونه ای طراحی شده که می توانید لباس های نرم و لطیف خود را در حین چرخه ی شستشو به آن اضافه کنید.

    29,960,000 ریال
نمایش 46 - 46 از 46 قلم کالا