دوقلو  ( 2 محصول وجود دارد. )

دوقلو

یخچال فریزرهای دوقلوی سامسونگ

یخچال فریز دوقلوی سامسونگ مجهز به سیستم ضد برفک واقعی بوده که دوام سیستم سرمایش دستگاه رانیز افزایش می دهد. روشنایی داخلی دستگاه از نوع ال ای دی می باشد که هیچ نوع گرمایی از خود ساطع نمی کند. دو صفحه نمایش ال ای دی لمسی امکان کنترل کامل تمام تنظیمات را به شما خواهد داد و در صورت نیاز می توانید از سیستم ایمنی قفل کودک نیز استفاده نمایید. طراحی کاربردی درب این یخچال و فریز به صورت معکوس شونده شما را قادر می سازد تا بنا بر چیدمان آشپزخانه این یخچال و فریزر را در کنار هم قرار دهید. این دستگاه دارای کشوی نگهداری از میوه و سبزیجات با کنترل رطوبت آن ها بوده تا مدت زمان بیشتری تازگی خود را حفظ نمایند، همچنین کشوی انجماد سریع به شما کمک خواهد کرد تا گوشت و مواد غذایی دیگر را به سرعت فریز کرده و یا حتی نوشیدنی های خود را ظرف 30 دقیقه خنک نمایید. در ضمن یخساز چرخشی دستگاه هرگاه به قالب های یخ نیاز داشته باشید آن ها را با دسترسی آسان در اختیار شما قرار می دهد. 

فریزر دوقلو

یخچال و فریزر دوقلوی RR20 و RZ20 سامسونگ

دوقلوی های RR20 و RZ20 طراحی بلند و تک در مجموعه ای بی نظیر و کاربردی با مصرف انرژی A++ می باشد که با سیستم گردش هوای چندگانه multi flow میزان مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش می دهد و دمای داخلی را روی یک مقدار ثابت و یکنواخت حفظ می کند، همچنین بنا بر نیاز خود می توانید حالت های eco اقتصادی و تعطیلات vacation را برای مصرف کمتر انرژی انتخاب نمایید. سنسور هوشمند دستگاه موجب بهینه سازی درجه دما و رطوبت شده و به کمک کمپرسور اینورتر خطی دیجیتال علاوه بر مصرف بهینه، کمترین میزان صدا را خواهید داشت. همچنین سیستم بوگیر داخلی هرگونه بوی نامطلوب و شدیدی را از بین خواهد برد. 

فریزر دوقلو

محصولات
نمایش 1 - 2 از 2 قلم کالا
 • 60,000,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/25

  یخچال فریزر دوقلو RR20-RZ20 سامسونگ ظرفیت یخچال 18 فوت و ظرفیت فریزر مصرف انرژی +A محفظه میوه و سبزیجات با انتخاب رطوبت خودکار  کشوی انجماد سریع این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا انواع گوشت را به سرعت فریز کنید و تازگی، طعم و مواد‌مغذی آنها را حفظ نمایید. همچنین می‌توانید از محفظه برای خنک کردن نوشیدنی‌ها ظرف 30 دقیقه استفاده کنید

  60,000,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 28,900,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/10/12

  یخچال فریزر دوقلو RR20 سامسونگ یخچال فریزر تک در دوقلوی بلند جدید را به حضور شما تقدیم می نماییم که ترکیبی خیره کننده از سبک پیشرفته و بازده انرژی فوق العاده است و عرصه را برای تمامی رقبا تنگ می کند، در عین اینکه امکان قرارگیری مجزا را نیز دارا می باشند. هر دو دستگاه دارای برچسب مصرف انرژی ++A اتحادیه اروپا می باشند.

  28,900,000 ریال
  فقط آنلاین
نمایش 1 - 2 از 2 قلم کالا