فریزر پایین  ( 6 محصول وجود دارد. )

فریزر پایین

یخچال فریزر های درب پایین سامسونگ

با بالا رفتن قیمت برق بیشتر مردم نسبت به میزان مصرف انرژی لوازم خانگی‌شان حساس شده‌اند اما بهترین راه برای دانستن این موضوع، توجه به برچسب انرژی کالا‌ها قبل از خریدشان است. به‌طور حتم این برچسب‌های رنگی را روی یخچال‌ها دیده‌اید. این برچسب‌ها گاهی اوقات روی در یخچال نصب شده‌اند یا اینکه می‌توانید آنها را در لابه‌لای بروشورهای داخل یخچال پیدا کنید. برچسب انرژی حاوی اطلاعاتی است که شما را با میزان کارآیی یخچال آشنا می‌کند و اطلاعات اختصاصی مربوط به مصرف انرژی را هم در اختیار مصرف‌کنندگان دقیق و نکته‌سنج قرار می‌دهد. در قسمت‌هایی از این برچسب مدل دستگاه، علامت تجاری و نام سازنده آن نوشته شده اما مهمترین بخش جایی است که خطوط رنگی سبز، زرد، نارنجی و قرمز دیده می‌شود. این قسمت به وسیله هفت حرف انگلیسی درجه بندی شده که هر کدام نشان دهنده درجه‌ای از کارآیی دستگاه هستند. حرف A نشان دهنده بیشترین بازدهی است. در واقع تفاوت بین میزان بازدهی و مقرون به صرفه بودن یخچال‌ها به کیفیت اجزای داخلی آنها بستگی دارد. کافیست یکی از اجزای داخلی کمی‌تغییر کند تا هزینه برق مصرفی خانه شما چند برابر شود. از آنجایی که قرار است یک یخچال را سالیان سال استفاده کنید این نکته را در نظر بگیرید که پرداخت کمی‌پول بیشتر و خرید دستگاه با حداکثر بازدهی، مقرون به صرفه‌ترین راه است که میزان انرژی مصرفی را به حداقل می‌رساند. پس این نکته مهم را جدی بگیرید. این را هم بدانید که اگر در دستگاه شما فریزر در بخش پایینی قرار داشته باشد یخچال انرژی را به بهترین شکل مصرف می‌کند. نمونه‌هایی که فریزرشان در بخش بالایی قرار دارد در جایگاه دوم قرار می‌گیرد و کمترین بازده انرژی مربوط به یخچال‌های ساید بای ساید است که البته‌این روز‌ها محبوبیت زیادی دارد. البته در بین این یخچال‌ها هم انواع کم مصرف پیدا می‌شود که باید آنها را در میان فروشگاه‌های مختلف جست و جو کنید. علاوه بر این یخچال فریزرهایی که یخ‌ساز اتوماتیک یا آب خوری دارند بین 14 تا 20 درصد انرژی بیشتری مصرف می‌کنند، بنابراین اگر این ویژگی یخچال برایتان اهمیت زیادی ندارد این نمونه‌ها را انتخاب نکنید.

یخچال فریزر های سامسونگ

انواع یخچال فریزر های سامسونگ

یخچال ها در انواع متفاوتی از جمله یخچال های درب فرانسوی، فریزر پایین، فریزر بالا، ساید بای ساید، وجود دارند. آنچه می تواند در ترجیح یکی نسبت به دیگری موثر باشد، ویژگی‌های منحصر به فرد هر یک از آن‌ها و نیز مزایا و معایبی است که این اَشکال متفاوت نسبت به هم دارند. یخچال‌های درب فرانسوی: نسل جدیدی از یخچال‌ها بوده و دارای دو درب با دو دستگیره و یک فریزر در قسمت پایین هستند. وجود دو درب مجزا سبب می شود برای دسترسی به قسمت خاصی از یخچال، تنها یک در را گشوده و اینگونه از هدر رفتن انرژی زیاد جلوگیری کرد. همچنین فریزر این یخچال‌ها نیز برای نگهداری خوراکی‌های جاگیر مانند کیک‌های تولد یا سینی‌های دسر بسیار مناسب است. 

فریزر درب پایین

محصولات
نمایش 1 - 6 از 6 قلم کالا
 • 27,900,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/25

  یخچال فریزر درب پایین RL49 سامسونگ این مدل با مجهز بودن به کمپرسور خطی Digital inverter جریان برق را تنظیم می‌کند و در مقایسه با مدل‌های متداول تا 40% در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند. این کمپرسور بر اساس نحوه استفاده مصرف کننده و شرایط محیط،فضای داخلی را به بهترین حالت تنظیم می‌کند و زمان نگهداری مواد غذایی را افزایش می‌ دهد. 

  27,900,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 23,600,000 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/25

  یخچال فریزر درب پایین RL46 سامسونگ دارای محفظه میوه و سبزیجات با رطوبت قابل تنظیم است که به حفظ کیفیت و ماندگاری بیشتر مواد غذایی پرمصرف کمک می‌کند. نمایشگر تعبیه شده روی این مدل نه‌تنها با امکان بررسی و اعمال آسان تنظیمات دستگاه به سهولت استفاده می‌افزاید، همچنین دارای پوشش آنتی باکتریال سیلور نانو نیز می‌باشد که به ماندگاری هرچه بیشتر مواد غذایی کمک...

  23,600,000 ریال
  فقط آنلاین
 • ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/25

  یخچال فریزر درب پایین RL70 سامسونگ این مدل با مجهز بودن به کمپرسور خطی Digital inverter جریان برق را تنظیم می کند و در مقایسه با مدل های متداول تا 40% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.این کمپرسور بر اساس نحوه استفاده مصرف کننده و شرایط محیط،فضای داخلی را به بهترین حالت تنظیم می کند و زمان نگهداری مواد غذایی را افزایش می دهد. 

 • 0 ریال
  ناموجود
  به روز رسانی: 1395/09/25

  یخچال فریزر درب پایین RL71 سامسونگ این مدل با مجهز بودن به کمپرسور خطی Digital inverter جریان برق را تنظیم می کند و در مقایسه با مدل های متداول تا 40% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.این کمپرسور بر اساس نحوه استفاده مصرف کننده و شرایط محیط،فضای داخلی را به بهترین حالت تنظیم می کند و زمان نگهداری مواد غذایی را افزایش می دهد.

  0 ریال
  فقط آنلاین
 • 36,920,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/10/06

  یخچال فریزر درب پایین RL72 سامسونگ این مدل با مجهز بودن به کمپرسور خطی Digital inverter جریان برق را تنظیم می‌کند و در مقایسه با مدل‌های متداول تا 40% در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند.این کمپرسور بر اساس نحوه استفاده مصرف کننده و شرایط محیط،فضای داخلی را به بهترین حالت تنظیم می‌کند و زمان نگهداری مواد غذایی را افزایش می‌دهد.

  36,920,000 ریال
  فقط آنلاین
 • 39,910,000 ریال
  به روز رسانی: 1395/09/21

  یخچال فریزر سامسونگ RL73 از محصولات شرکت سامسونگ (Samsung) بوده که از طراحی زیبا، قدرتی بالا و مصرف پایین بهره‌مند است. این دستگاه که از کمپرسور اینورتر دیجیتال برخوردار است علاوه بر استهلاک کم، طول عمر بالا و صدای کم، از مصرف پایین و همچنین عملکردی بهتر در حفظ و نگهداری مواد غذایی بهره می‌برد.

  39,910,000 ریال
نمایش 1 - 6 از 6 قلم کالا